• Al meer dan 10 jaar
    HET Politiemagazine

    In Allround Politie Nieuws leest u artikelen, interviews, achtergrondinformatie, meningen en gepeperde uitspraken.

    Klik hier
  • Op pad met onze fotograaf

    Bekijk al het niet gepubliceerde, exclusieve fotomateriaal.

    Klik hier
  • In de spotlights!

    In iedere editie van Allround Politie Nieuws belichten wij een bepaald thema. Wij geven u graag een voorproefje.

    Klik hier
Volg ons...
Uitgever
All Round Politienieuws is een uitgave van Ter Hoeve Uitgevers.

Kerkallee 43 b/c
6882 AM VELP

Telefoon: 026 - 36 15 959
Fax: 026 - 38 82 312

info@terhoeveuitgevers.nl
Ter Hoeve Uitgevers
Hoofdsponsor WPFG Nederland
Ons Team
Co ter Hoeve
Willian ter Hoeve
Gerda Preusting
Algemeen directeur
Tel. 026 - 361 59 59
co@terhoeveuitgevers.nl
Commercieel directeur
Tel. 026 - 361 59 59
willian@terhoeveuitgevers.nl
Eindredacteur
Tel. 06 - 53 84 74 30
info@preustingcommunicatie.nl
Willem van Herwijnen
Soraya Janssen
Joey Hartkamp
Redacteur
wvanherwijnen9@upcmail.nl
Projectmanager
Allround Politie Nieuws en
webvertising
Tel. 026 - 361 59 59
soraya@terhoeveuitgevers.nl
Projectmanager
World Police & Fire Games
Tel. 026 - 361 59 59
joey@terhoeveuitgevers.nl
Rakesh Hanoeman
Fred Laurentsen
Mabelle Crusio
Algemeen projectmanager
Tel. 026 - 361 59 59
rakesh@terhoeveuitgevers.nl
lAlgemeen projectmanager
Tel. 026 - 361 59 59
fred@terhoeveuitgevers.nl
Algemeen projectmanager
Tel. 026 - 361 59 59
mabelle@terhoeveuitgevers.nl
Arjen Bloemendaal
Maurice Teunissen
Jacqueline Bosveld
Algemeen
projectvertegenwoordiger
Tel. 026 - 361 59 59
arjen@terhoeveuitgevers.nl
Algemeen
projectvertegenwoordiger
Tel. 026 - 361 59 59
maurice@terhoeveuitgevers.nl
Administratie
Tel. 026 - 361 59 59
jacqueline@terhoeveuitgevers.nl
Antoinet van den Boorn
Maarten Brugman
Ruben ter Hoeve
Administratie
Tel. 026 - 361 59 59
ant@terhoeveuitgevers.nl
Studiomanager
Tel. 026 - 361 59 59
maarten@terhoeveuitgevers.nl
Studiomedewerker
Tel. 026 - 361 59 59
ruben@terhoeveuitgevers.nl
Charity Arents
Hevi Erol
Edwin Tamboer
Studiomedewerker
Tel. 026 - 361 59 59
charity@terhoeveuitgevers.nl
Studiomedewerker
Tel. 026 - 361 59 59
hevi@terhoeveuitgevers.nl
Fotograaf
Tel. 06 - 50 28 68 72
etamboer@versatel.nl
Pascal Moors
Jaleesa Dors
Fotograaf
Tel. 06 - 48 76 30 79
mail@pascalmoors.nl
Fotograaf
Tel. 06 - 51 74 63 02
jaleesa_dors@live.nl
Adverteerders

Premium Adverteerders
Human Office Human Office Human Office